Druhý domov – gynekologie

Návštěva gynekologa je pro ženu zcela běžná a častá záležitost. Ať už se jedná o gynekologické nebo ženské potíže, těhotenství nebo období po porodu, ženy svého ženského lékaře navštěvují víc než dost. A není to vůbec zbytečné!
květiny jako gynekologie

Správná volba gynekologa

Abyste se u ženského lékaře cítila co nejlépe, musí k vám být přátelský a naprosto profesionální. Je dobré vědět, že máte lékaře, který vám za všech okolností pomůže a je ohleduplný k tomu, že vám prohlídka není vždy příjemná. Pokud máte gynekologa, ke kterému chodíte jen minimálně, a to z důvodu, že vám je nesympatický – je čas na změnu! Výběr ženského lékaře je zcela zásadní při poskytnutí správné péče a spokojenosti pacientek.
sonografie a doktorka

Bolest v podbřišku, záněty a antikoncepce

Gynekologické služby je nutné využívat už při nepatrném vzniku zpočátku malých potíží. Není dobré si zahrávat s tím, s čím se vaše tělo musí prát tak, že vám to působí bolest. Gynekolog vám vždy pomůže, zhodnotí možnou příčinu problémů a nasadí vám léky, po kterých se vám uleví.
Volba antikoncepce je také neméně důležitou volbou, a to jak pro ženu, tak i pro její vztah s partnerem. Gynekolog by vás měl obeznámit se všemi možnostmi a nabídnout vám cestu, která bude pro vás nejlepší. Můžou to být:
–       antikoncepční pilulky
–       nitroděložní tělísko
–       vaginální kroužky
–      nebo různé injekce a náplasti

Gynekologická poradna

Služby gynekologické poradny poskytnuté gynekologem jsou dnes na vysoké úrovni.Těhotná žena tak má jistotu, že její lékař nic nezanedbá a probere s ní všechny důležité a neméně důležité informace a postupy. Kvalitní gynekolog by měl své těhotné pacientce nabídnout všechny testy, které se provádí v průběhu těhotenství, obeznámit ji s porodem a se vším, co se bude s jejím tělem dít.
Gynekologové jsou také v mnohem hodně shovívaví a často svým těhotným pacientkám nabídnou ultrazvuky navíc nebo předčasné ukončení jejich práce možným nástupem na neschopenku. Buďte si proto jisté, že u svého gynekologa dostanete tu nejlepší péči. A pokud tomu tak není, vyhledejte jiného, který váš stav nikdy nezanedbá!