Sedněte si za volant


Bez řidičského průkazu je život těžší
Spousta lidí potřebuje řidičák. Je to kvůli tomu že v mnoha povoláních je nutné jezdit autem. Absence řidičáku dokáže zkomplikovat nejen hledání práce, ale také osobní život. Téměř každá rodina má doma alespoň jedno auto, a může se stát že ho budete muset řídit vy. Proto je dobré mít řidičský průkaz hotový a jezdit pravidelně, abyste na nic nezapomněli. Je lepší řídit alespoň občas než vůbec. A abyste se za volant mohli posadit a otočit klíčkem v zapalování, musíte absolvovat autoškolu.

auta provoz

Naše autoškola v Praze Autoskolaholesovice.cz přijímá pravidelně nové žáky do výuky. Čím dříve si přihlášku podáte, tím lépe pro vás, protože kapacity v hodinách se uvolňují postupně podle toho, kolik lidí odejde k závěrečným zkouškám. Jakmile někdo odejde ke zkouškám, uvolní se místo třeba rovnou pro vás. V každé autoškole je normální že probíhá výuka teoretické a praktické části. Je nutno absolvovat plný počet hodin v obou částech, bez toho není možné jít k závěrečným zkouškám.

autoškola auto

Jak dlouho to trvá?
Asi jste už někdy od někoho slyšeli že dělal autoškolu zhruba 3 měsíce. I to je naprosto standardní doba, po kterou kurz trvá. Autoškolu navštěvuje pravidelně hodně žáků, a je potřeba je všechny provést kompletní výukou. Aby se všichni prostřídali, je potřeba počítat s tím že nebudete jezdit tak jak chcete vy a není možné udělat autoškolu za týden. Obvykle to trvá 3-4 měsíce podle počtu žáků v aktuálně otevřeném kurzu. Jestli potřebujete papíry rychleji, můžete si zaplatit expresní kurz, který trvá daleko kratší dobu.
Díky naší autoškole se naučíte jezdit v nejtěžším a největší provozu v celé republice. Připravíme vás na to abyste zvládli nejen kurz, ale i usednutí za volant po absolvování autoškoly. Zapište se k nám co nejdřív a začněte řídit bez strachu a hlavně bez nehod. S námi to zvládnete.