Přísady pro příjemnou koupel

Oleje do koupele
Oceníme je hlavně při vysušené pokožce, olej dokáže pokožku vyživit.
Oleje si oblíbili také milovníci přírodní kosmetiky.  
Pudr do koupele
Pudry se objevily v regálech drogerií s nástupem zimní sezóny a hned si získaly své příznivce. Tohle tu ještě nebylo. Jedná se o jemný prášek s obsahem sody a pečujících olejů, který se po přidání do vody rozpustí a stane se z něj jemná pěna, která hýčká vaši pokožku.
olej do koupele
Perličky do koupele
Maličké perličky, které v sobě skrývají hydratační a vyživující přísady, jsou jemně parfemované. Perličky se přidají pod proud vody napouštěné ke koupeli a postupně se rozpustí.
Olejové perly
Stálice koupelových rituálů.  Perly vyrobené z olejů a želatiny se po přidání do teplé vody rozplynou a zanechají pokožku jemnou a vyživenou.
koupelová sůl
Sůl do koupele
Máte fyzicky náročnou práci a bolí vás večer záda nebo klouby? Přidejte si pár lžiček speciální soli do vaší večerní koupele. Účinné látky vám pomůžou uvolnit napětí a zmírní bolest. Mořská sůl, éterické oleje a další zklidňující látky navodí pocit relaxace. Eukalyptové nebo tymiánové soli do koupele zas prosytí vaše dýchací cesty éterickými léčivými výpary a vám se bude zas lépe dýchat.
Krémová koupel
Je vyrobena z pečujících a hydratačních látek, je ve formě emulze, která se přidává do koupele, kde se postupně rozpustí.
Pěny do koupele
Pamatujete si z dětství pěnové koupele. Bublinky byly zábavné, že? Jako děti jste to tak nevnímali, ale každá pěna do koupele vysušuje vaši pokožku, proto byste se jí měli vyhýbat, zvlášť, když je již na trhu spoustu jiných pečujících i zábavných produktů do koupele. Tradiční pěny do koupele totiž obsahují velké množství SLS (sodium laureth sulfát), který pokožku těla vysušuje.  Právě tato látka způsobuje to báječné pěnění, ale pro naši pokožku správná není. Pokud se pěn do koupele nechcete vzdát, po jejím použití promažte tělo hydratačním tělovým mlékem.