Laser Game

Potřebujete se konečně odreagovat od každodenních problémů a starostí. Pak si určitě zajeďte do laser game. Na tohle dobrodružství dlouho nezapomenete!

Laser Game

Parádní zábava

Máte čas, ovšem nevíte, kam s kamarády, kolegy či rodinou vyrazit na báječný výlet? Nejlepším řešením je navštívit Laser Game v Praze, protože ti zde poskytnou slušnou dávku adrenalinu. Takto zaženete spolehlivě nudu i veškeré starosti. Ovšem není to zábava jen pro mladé, protože tuto zábavu milují všichni bez rozdílu věku. Dokonce se často hraní účastní i něžné pohlaví, a proto můžete tým sestavit z jakých lidí chcete, protože to je jen na Vás. Poté si stačí vzít jen vestu se zabudovanými senzory, laserovou pistoli a vyrazit do dobrodružné arény, jenž poskytne spoustu efektů a napětí. Vše to není jen o jednom typ hry, protože herních módů je hned několik, a navíc jsou rozděleny podle zkušeností hráčů, takže si i naprostý začátečník bezproblémově zahraje. Hned po první hře budete vědět, jak skvělá je tato zábava, a proto se sem můžete kdykoliv vrátit. Poté můžete přecházet na těžší hry. Takže určitě laser game vyzkoušejte.

DSC_0208

Agenti

Celkem se zde nachází dvě arény, z nichž se vybírá podle počtu hráčů a daného typu hry. Hned tím prvním pro začátečníky je hra s názvem Agenti. Je to taková příjemná změna oproti klasice a stačí na ni tým s minimálním počtem pěti hráčů. Začíná to tím, že všichni hráči mají modrou barvu, ovšem to se rázem změní, protože jednomu hráči se barva změní na červenou. A právě to je agent a ostatní ho musí co nejdříve zastřelit. Agent má vždy štít na dvě rány, aby to bylo vyrovnané.

DSC_0201

Team Death Match

Tato hra je naprostou klasikou a zná ji každý, kdo hrál nějakou počítačovou střílečku. Nejlépe se v tomto režimu zabaví velké skupiny. Je také dobré mít sudý počet hráčů, aby si všichni spravedlivě zahráli a nikdo nebyl ve výhodě. Jedná se také hru pro začátečníky a princip je velice jednoduchý, protože musíte eliminovat protivníka z druhého týmu. Všichni mají pouze jeden život a respawn je nastaven na dobu pěti vteřin.