Muži v domácnosti

Muži. Tahle debata je pro ženy jako dělaná. Každá žena by si přála ideálního muže pro svoji budoucnost. Ale existují vůbec takový. Všichni muži na světě mají něco do sebe a každý je něčím originálním. I když se to v dnešním světě nezdá, tak muži jsou pro nás jako ženy potřební. Přeci jen láska ženy a muže je něco krásného. Vracíte se domů za někým koho milujete a s kým si rozumíte. 

A jak by měl tedy podle žen ideální muž vypadat, když má každá žena jinou představu? 

Měl by být milý, hodný, ochotný? Pomáhat vám v domácnosti? Věnovat se dětem jako otec? Takové otázky se ženou 1000 ženám, které na svého partnera stále čekají, ale i těm, které už svoji drahou polovičku mají. Ač je to nemilé, tak málo mužů pomáhá tak jak by si jeho žena představovala. Kolikrát se není čemu divit. Měli by jsme jim dát prostor na to, aby nám dokázali že se kolikrát mýlíme. Je jasné, že nám třeba neuklidí kuchyň nebo obývací pokoj tak jako bychom si zrovna představovali. Věřte že každá snaha by se měla ocenit a tím přichází i motivace. Pokud budeme partnera stále kritizovat, že něco neudělal dobře, neuklidil třeba nějakou věc na správné místo, tak proč mu neukázat kam patří? Není to lepší, než mu dát ponaučení a nakonec se z toho vyvodí hádka a slova „raději si to udělám sama“ ? Ano přesně i mi ženy takové jsme. 

otec

Muži potřebují motivaci. Sami dobře víte, že pokud vás někdo k něčemu nutí, tak vás to nebaví a máte ještě větší nechť daný úkol splnit, co se týká domácích prací. Když přijde z práce utahaný, proč ho zasypávat dalšími domácími pracemi. Ano jistě, je skvělé že bude pomáhat, ale taky mějte na paměti, že by si taky mohl chvilku vydechnout, odpočinout a pak vám s něčím pomoci. Když spolu budete udržovat kontakt, hned se vám vedle sebe bude lépe žít. 

otec

Bohužel se najdou i takový, kteří doma nehnou ani prstem a berou to všechno jako samozřejmost. Protože dřívější době to tak prostě bylo a někteří tak byli vychování a měli za vzor svého otce, který s matkou takhle spolu žili a fungovalo to. Ale v dnešní době, kdy se všichni ohrnují rovnoprávností, tak je jasné, že pravidlo, které vniklo, že žena patří do domácnosti a má se o vše postarat a muž chodí pracovat a vydělávat peníze. Už to mu tak není a snad každý pochopil, že v dnešní době se takhle dál žít nedá.