Výhody velurových pouzder na dioptrické i sluneční brýle

Velur je velmi šetrný k obroučkám i sklům – velurová tkanina je nesmírně hebká a jemná jako samet, a pro zabezpečení brýlí před poškrábáním je naprosto ideální. Tento materiál se pro výrobu pouzder využívá již desítky let s velkým úspěchem, nemůžete touto volbou tedy „šlápnout vedle“.

Výztuž je dostatečně pevná – velurová pouzdra jsou vyztužena tak, aby skelet poskytoval dostatečnou ochranu před hrubším zacházením. Samozřejmě od tohoto řešení nelze očekávat, že pokud se na pouzdro omylem posadíte, že ustojí hmotnost vašeho těla bez úhony, ale pro běžné každodenní situace přenášení a ukládání brýlí do zavazadel je výztuž dostatečně pevná.

knihy a pouzdro na brýle

Výhodná cena – máte-li brýlí více kusů, např. dioptrických nebo slunečních, každé by měly být uloženy v pouzdru, bez ohledu na to, zda s nimi někam cestujete, anebo zůstávají v domácnosti. Pouzdra brýle chrání před prachem, vlhkostí, rozptýleným tukem v ovzduší např. z vaření, před hmyzem a také před domácími mazlíčky. Brýle uvnitř pouzdra jsou zkrátka lépe zabezpečené před znečištěním a případným poškozením, než kdybyste je ponechali volně ležet na stole. Výhodou velurových pouzder na brýle je jejich velmi nízká cena, není pak problém pořídit si jich několik a v různých barvách.

odpočinková siesta

Elegantní pastelové barvy – v předchozím odstavci jsme zmínili možnost více barevných řešení a je tomu skutečně tak, velur umožňuje vytvářet velmi elegantní výrobky, které se hodí do společnosti i pro volný čas. Můžete mít pouzdro s sebou na dovolené, u vody, na cyklistickém výletu, na horské túře, na hvězdicovém zájezdu po hradech a zámcích, při pobytu v přírodě s dětmi v kempu, ale i při slavnostních příležitostech, jako jsou svatební obřady, promoce, maturitní a abiturientské večírky, narozeninové oslavy, firemní prezentace, koncerty, divadelní představení atd.