Komu darovat reklamní šálu

Kolegům v zaměstnání – v některých firmách se zaměstnanci natolik dobře znají a důvěřují si, že mohou spolu trávit Silvestra, zimní dovolenou na horách a některé víkendy. Mohou jezdit společně na vodu, na cyklistické a turistické výlety, kde se lépe poznávají a užívají si zábavu, jak jim to vyhovuje. Při příležitosti týdenní lyžovačky na Šumavě se mohou hodit reklamní šály promodarky.cz s výšivkou nebo s potiskem.

dívka s šálou a svetrem

Sportovním fanouškům – kdo holduje hokeji, fotbalu nebo třeba biatlonu jako fanoušek, může se mu šála hodit jako propagační předmět s vyznačeným sportovním týmem nebo jednotlivcem, kterému fandíte. Není to nic neobvyklého, fanouškovské šály se objevují na stadionech a na dalších sportovištích poměrně často.

Spolužákům – jste-li ve škole dobrá parta, anebo udržujete dobré vztahy i po absolvování vašeho studia na základní, střední či vysoké škole, můžete obdarovat spolužáky v rámci rozlučkového večírku nebo na abiturientských srazech reklamní šálou s potiskem či výšivkou k tématu (se jmény spolužáků a daty vašeho studia). Bude to pro každého jistě milé překvapení.

Malým dětem – i malým dětem vašim nebo vašich kamarádů můžete udělat radost unikátním potiskem s večerníčkovými postavičkami nebo s fotkami oblíbených zvířátek či kamarádů. Malé děti ocení, když mají nablízku obrázek někoho, koho mají rády, a s šálou na krku to bude docela velká, intimní blízkost.

žena v tričku, čepici a šále

Seniorům – vánočním dárkem pro seniory se šála s výšivkou může náramně hodit. Můžete na ni nechat vyšít třeba data oblíbených událostí, jména členů rodiny či přátel a v případě potisků i tematické fotografie.

Snoubence – při příležitosti zasnoubení se může hodit právě šála, která formou recese naznačuje něco v tom smyslu: „…tak a máš mě na krku“. Pokud má snoubenka či snoubenec smysl pro humor, a jste do sebe opravdu zamilovaní, máte se skutečně rádi a není váš vztah strojený, může to být docela pěkný dárek.