Jaký lustr vám bude poskytovat skvělé osvětlení a bude i designovou bombou?


Dbáte na každý detail ve svém interiéru a chcete mít všechno dokonalé? Jistě pak přemýšlíte i nad tím, jaké si pořídíte svítidla. Co je v kurzu?

Jaký lustr vám bude poskytovat skvělé osvětlení a bude i designovou bombou?

Bez osvětlení to prostě doma nejde, každý potřebuje doma dostatek světla, a pokud chcete mít skutečně optimální osvětlení v každé místnosti, musíte svítidla vhodně vybírat. Někdy se totiž stane, že zbrkle pořídíme to, co se nám jen líbí, ale pak už nepřemýšlíme nad tím, zda nám to poskytne dostatek světla, které v domácnosti potřebujeme. Určitě je vždy vhodné mít v každé místnosti více zdrojů světla, což je logické zejména, pokud máte větší místnosti. A na co si ještě dát pozor?

přisazený lustr

Luxusní světla, která skutečně svítí

Každý z nás má rád jiný styl, někdo je zastáncem minimalismu, někomu se líbí výraznější styly, někdo zase vsází na klasiku, někdy je lepší vybírat světla hodně neutrální, ty pak totiž nemusíte měnit. Navíc skutečně kvalitní svítidla mají i vysokou životnost, což jistě oceníte, pokud se rozhodnete investovat právě do kvality ale i luxusu. Při výběru osvětlení, je třeba zvážit vzdálenost jednotlivých světelných zdrojů od sebe, tak aby v každém koutku místnosti byl optimální dostatek světla, je třeba zvážit výšku stropů a samozřejmě pak doladit designové detaily.

Pokud bychom se bavili obecně bodové osvětlení je třeba vhodnější do chodby, ložnice nebo obývacích pokojů, i když klasické lustry na lanku jsou stále populární a poutají pozornost na sebe tím, že jsou zkrátka nepřehlédnutelné. Klasické lustry, tedy ty které visí, si možná pamatujete i z kuchyně nebo právě i z obývacích pokojů, ale co když máte příliš nízké stropy a přesto chcete lustr, který zaujme na první pohled?

krásný lustr

Vsaďte na něco netradičního

Přisazený lustr Light4home.cz může být tím pravým zdrojem světla i u vás v domácnosti a to v jakékoliv místnosti. A o co se jedná? Přisazené lustry jsou rovněž designovým skvostem, ale nejsou zavěšené na lanku, takže nepřekáží. Naopak jsou instalovány za pomoci panelu přímo ke stropu. Nejedná se ale ani tolik o klasické malé nebo bodové stropní svítidlo. Přisazené lustry bývají zdobené a designově hezky propracované.

Už se těšíte, až budete svítit za pomoci nového osvětlení?