Cvičení doma a jak na to?

Spousta z nás, řeší různé překážky, proč nemůžeme začít s pravidelným cvičením.

Nejčastějšími z nich jsou:

 

·         nedostatek času

·         nedostatek financí

·         nedostatek prostoru

·         nedostatek cvičebních pomůcek, aj.

Fitness, činky, boty, cvičení.
Nejsou to překážky, jsou to výmluvy. Vy nemusíte denně cvičit 2 hodiny, 1 hodinu, Vám stačí cvičit denně 20 minut. Nedostatek financí? Je spousta sportů, které můžete provozovat zdarma a bez potřeby jakéhokoliv výdaje navíc. Vždycky si najdete prostor 1m x 2m. A ne, pro začátek Vaší sportovní cesty nepotřebujete žádné cvičební pomůcky.

Ano, doopravdy Vám stačí denně 20 minut a Vy můžete dosáhnout velkých výsledků. Pokud začnete s cvičením doma, s během, turistikou, chůzí, nepotřebujete k tomu žádné finance, jen Vaše odhodlání. Vždycky najdete kousek místa, který můžete využít na Vaše domácí cvičení, i kdybyste měli začít cvičit v chodbě nebo dětském pokoji. Pro obrovské množství cvičebních programů na doma nepotřebujete žádné cvičební pomůcky, a pokud byste rádi začali například se cvičením s činkami, dobře Vám mohou posloužit PET lahve naplněné vodou.

V těchto případech se nejčastěji uchylujeme k některému ze cvičebních online programů, které naleznete na dostupných portálech, Youtube a v dalších zákoutí internetu. Tato videa nic nestojí, Vy si můžete vybrat to, které Vám nejvíce vyhovuje, videa můžete různě střídat a nic Vám nestojí v cestě.
Fitness, činky, cvičení doma.

Nejčastější výmluvou je, že nám na cvičení nezbývá čas, ale to je nesmysl, 20 minut denně si pro sebe dokáže najít každý z nás. Je to o prioritách. Pokud máme děti, je to jedna oblíbená pohádka našeho dítěte a my máme odcvičeno. Pokud chodíme do práce, stačí přijít domů, odcvičit si, osprchovat se, navečeřet se a ještě celý, krásný večer je před námi. Ujišťujeme Vás, že doopravdy stačí 20 minut denně a výsledky se dostaví.

Velmi doporučujeme právě tato různá domácí cvičení. Líbí se nám, že jsou dostupná doopravdy pro všechny. Neexistuje jediná výmluva, proč bychom s tímto druhem cvičení nemohli začít. Záleží jen na Vás, jaký druh domácího cvičení si vyberete, můžete je i střídat.