Trendy v kabelkách

Každá žena se chce líbit a vypadat moderně a stylově. Všechny víme, že k tomu nestačí jenom krásné oblečení, ale také doplňky v podobě šperků, ozdob do vlasů, bot a v neposlední řadě kabelek.
Většina z nás má určitě ve své skříni černou klasiku, která se hodí vlastně ke všemu a nemusíte tak nad ničím dlouho přemýšlet. Ale co dát šanci konečně také jiným barvám?
3
V lůně přírody
Velmi efektivně bude vypadat s jakýmkoli vaším modelem hnědá kabelka. Tato přírodní barva sebou nese ducha matičky země a navíc je tak trochu univerzální a nic s ní nikdy nepokazíte. Hnědá patří mezi teplé klidně působící barvy. Musíte ji ale umět dobře kombinovat, aby nevyzněla mdle. Nepatří totiž právě mezi „fascinátory.“
Přesto právě do takových doplňků investuje čas mnoho návrhářů, kteří na tuto barvu prostě nedají dopustit. Nepůsobí totiž tolik tvrdým dojmem jako například černá a neušpiní se snadno tak jako andělská bílá.
Najdete ji v různých odstínech, od světlé pískové, která evokuje vůni mořského pobřeží až po barvy mléčné a hořké čokolády, kterou preferují zejména sebevědomé ženy.Sluší právě těm nositelkám, které mají hnědé oči a stejnou nebo zrzavou barvu vlasů.2
Tato zemitá barva miluje spojení s dalšími přírodními odstíny, které ji skvěle dokreslují.
Jaké tedy zvolit kombinace
Skvěle s ní bude ladit například růžová nebo červená. Jestliže vaše pleť miluje spíše studené barvy, pak klidně přidejte modrou či bílou. Pokud patříte mezi výraznější typy, můžete si ji klidně dovolit nosit i v kombinaci s černou.Takto se vůbec nepřebíjí, i když na tomto poli se vedou řadu let četné módní debaty. U něžných typů ale toto spojení raději zapomeňte.
1
A jakou velikost
V posledních letech letí právě velké kabelky, které slouží nejen na to nejnutnější, co každá žena potřebuje, ale vejde se sem i menší nákup. Můžete vybírat z různých materiálů a odstínů, se zipy, zdobením nebo dát přednost lehkosti a jednoduchosti. Určitě byste tu ale našla i malá psaníčka do ruky, která voní elegancí a při jejich nošení budete naprosto šik.