Hypotékou bez registru překlenete krizi způsobenou nepříjemným zápisem

Trápí vás zápis v registru? V tom případě nejste první a jistě ani poslední, komu hloupé nedorozumění z minulosti brání v možnosti získat půjčku. Jenže taková pravidla platí jen v bance, a když se s žádostí o půjčku ve stejné životní situaci obrátíte na nebankovní společnost, tak šance, že ji získáte, je zde mnohem vyšší.
Hypotéky bez registru od Nebankovní hypotéky jsou zde pro všechny lidi bez rozdílu. Pomáhají jak těm, kteří mají nějaké speciální přání, tak i těm, kteří mají nižší příjmy či právě zmíněný zápis v registru.2 zlaté a 2 stříbrné rubly
Zápisů v registru existuje mnoho druhů, a podstatné je, že se od sebe jednotlivé zápisy liší především tím, jak moc jsou významné.
Jakmile máte zápis v registru, tak vás v bance automaticky odmítnou a nikdo nebude zkoumat, jak významný přešlap jste v minulosti udělali. Naopak v nebankovní společnosti vaše registry pečlivě prozkoumají právě proto, aby zjistili, jakého charakteru vaše zápisy jsou.
Malé, ale i větší zápisy je možné tolerovat, jestliže nijak neohrožují vaši schopnost splácet půjčky. Pakliže je jasné, že svůj závazek budete bez potíží plnit, není zde ani ten nejmenší důvod, proč byste potřebnou půjčku neměli získat.
Hypotéka bez registru je proto ideálním řešením pro všechny lidi, kteří potřebují peníze a nemohou si dovolit čekat, až jejich zápis z registru zmizí.
Zajímá vás, čím se nebankovní hypotéka bez registru liší od jiných typů hypoték?detail eurobankovky a mincí
Pokud pomineme vyšší míru tolerance k drobným prohřeškům, jedná také se o vyšší úrokovou míru. Výše úroků, jaké budete splácet je odvislá od toho, jak je váš zápis významný. Jestliže jde o banalitu, budete mít stejné úroky jako ti, kdo žádný zápis nemají. Pokud jde o významnou věc, budou úroky vyšší.
Navíc, existuje velice chytré řešení, jak je posléze snížit – jakmile zápis z registru zmizí, můžete požádat o refinancování půjčky.