Vyzdvihněte přednosti

Také rok, co rok řešíte, jak na pláži utajit takové nedostatky, jako je celulitida, popraskané žilky nebo to naprosto nejhorší – několik přebytečných kil? Pokud nepomáhá cvičení a plastického chirurga do svého života ještě nechcete, je tu jen jedna rada. Musíte odvést pozornost od těchto problematických míst někam jinam.

šaty
–         Jednou z možností je, pořídit si obrovský klobouk, na kterém bude nějaký umělecký výtvor. Například zátiší s ovocem.
Jestliže nechcete nosit na své hlavě takový kýč, mám další rady. Přestaňte myslet na ta místa, který byste nejraději vygumovala a soustřeďte se na ta, která jsou podle Vás dokonalejší. Stačí si vzpomenout na zpěvačku Adele. První, co mě napadne, když slyším její jméno, je perfektní účes a dokonale nalíčená tvář. To, že má několik kil navíc, mě v první chvíli ani nenapadne.  Ono je to ale asi jiné v šatech a jiné v plavkách.

bikiny

Štípáním k dokonalosti

Jestliže máte větší bříško a potřebujete, aby to zůstalo jen Vaším tajemstvím, určitě noste jednodílné plavky. Ty mají totiž jednu velkou výhodu.
–         Pokud si pořídíte takové, které mají na boku tmavé pruhy, Vaše „špíčky“ Vám pomohou zamaskovat. Ony je jakoby vcucnou.

klobouk

Jestliže je teprve začátek jara a Vy máte ještě čas nějaké to kilo vycvičit, zkuste cvik, kterému se říká prkno. Je to vzpor na loktech a špičkách. Funguje jako jedno z nejúčinnějších cvičení na zpevnění problematických partií.
·         Dalším trikem, který by mohl pomoci, je štípání. Nemyslím tím, že zaklepete na úl a počkáte na koňskou dávku žihadel. Je to takzvaná štípací masáž. Mezi palec a ukazováček pevně stiskněte kůži na břiše nebo stehnech a malými, ale rychlými pohyby ji vytahujte nahoru. Kůže se prokrví a začne se zpevňovat. Ale i tady platí, že nic se nemá přehánět. Rozhodně byste u této masáže neměla trpět bolestí.